RU  EN  TR
Çağla Grup A.Ş.
 Kurumsal
 Çalışma Alanlarımız
 Anahtar Teslim Çözümler
 Yeni Projeler
 Referanslar
 E-Katalog
 İnsan Kaynakları
 İletişim
 Ana Sayfa
Kısa Haberler
Çağla Grup Azerbaycan Şubesi 6. Yılını Kutluyor !
Firmamız Azerbaycan Şubesi bu sene 6. yılını kutluyor. Bu yıla kadar gerçekleştirdiğimiz bir çok projelerimizi görmek için referanslar bölümünü ziyaret edebilirsiniz.
Çağla Group İnsan Kaynakları
Bizimle çalışmak istermisiniz ? İnsan Kaynakları bölümünü ziyaret ederek, başvuru formunuzu bize gönderebilirsiniz. 
Yeni Projelerimiz.
Firmamızın yeni projeleri hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız. 
 Şirket Profili
 Tarihçemiz
 Organizasyon
 Ofisler ve İştirakler
 Sertifikalar
 Çalışma Prensiplerimiz
 Bilgi Toplumu
Çalışma Prensiplerimiz

Çalışma Politikamız ve Prensiplerimiz

Çağla Group, köklü geçmişinden aldığı güç ile odaklanma, farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak her gün yeni hedeflere doğru yol almaktadır.1. Odaklanma

Çağla Group gerçekleştirdiği tüm elektrik iç ve dış tesisat işleri, O.G. ve A.G. tesisleri ile ölçme, kontrol ve otomasyon tesisatlerı proje özellikleri ve teknolojik üstünlükleri ile dikkat çekmekte, ayrıca uygulanan mekanlara değer katmaktadır.
Çağla Group, odaklandığı her projenin fonksiyonellik açısından kullanıcıya "anahtar teslim projelerle" önemli kazanımlar sağlamasını amaçlamaktadır.2. Farklılaşma

Farklılaşma yetkinliği, Çağla Group`un rekabet gücünün temel beliryecisidir.
Grup, 1993`den bu güne gerek insan kaynaklarına verdiği önem gerekse teknik çözümlerdeki yaratıcılığı ile sektörde farklı bir konuma sahip olmuştur.
Grup farklılaşma yetkinliğini kullanarak, hem ulusal çapta hemde çevre coğrafyalarda yeni atılımlar yapmayı, özgün projeler üretmeyi hedeflemektedir. 3. Yenilikçilik

Yenilikçilik Çağla Group `un kurumsal düşünce ve davranışları ile özdeşleşmiş bir kavramdır.
Grubun çalışma felsefesi "yüksek kaliteye ulaşmak için her zaman en son teknolojiden yararlanma ve yeni çözümler arama" sloganıyla özetlenebilir.
Bu yenilikçi düşünce özellikle özgün projelerin oluşturulmasında ön plana çıkarken, grup içindeki tüm faaliyetlere de damgasını vurmakta, birimler arasındaki uyumlu etkileşimi güçlendirerek pozitif bir sinerji sağlamaktadır.4. Sürdürülebilirlik

Çağla Group`un uzun vadeli değer üretme hedefine uygun olarak oluşturduğu güçlü, sağlam ve sürekli müşteri ilişkileri, sürdürülebilirlik konusundaki kararlı tutumunu ortaya koymaktadır.
Elektrik sektöründeki tüm gelişmeleri yakından izleyen teknik kadro, proje oluştururken kullanıcıya geleceği bugünden yaşatacak teknik üstünlükleri sunmayı hedefleyen proje grubu ile işletme açma ve eğitim hizmetlerini üstlenen satış sonrası destek birimi müşteri ilişkilerinin sürdürülebilirliği konusunda atılmış önemli adımlardır.

Çağla Group;  tamamen kanunun belirlediği standart ve yönetmeliklerin çerçevesi içinde kalmakta, mühendislik bilgi ve tecrübesini kullanırken firmadan gelebilecek her türlü öneriyi değerlendirmekte, ulaşılabilir her bilgiyi titizlikle irdelemekte, sonunda önce uygulayıcıya ardından kullanıcıya ve elbette çevreye zarar vermeden, dahası kaynakları israf etmeden onlara en yüksek konforu sağlayan ürün ve sistemler oluşturmaktadır.

Grubumuzun tüm çalışanları; her yeni işi yeni bir başlangıç sayarak, yeniden inceleme, çalışma ve değerlendirmeler yaparak hep daha iyiyi ve daha mükemmeli hedeflemektedir.

Copyright © Çağla Group Elektrik A.Ş. - 2011. Tüm hakları saklıdır. tasarım ve uygulama: plusmax